Sirkeci’nin en köklü ve en geniş ürün yelpazesine sahip ´Orhan İthalat´ firması 1989 yılından itibaren züccaciye sektöründe hizmet vermektedir. Türkiye’de ilk defa Tefal, Jumbo, Royal Porselen gibi üç büyük fimayı bünyesinde toplayan firmamız müşterilerimizin istediği her ürünü tek bir kapıdan sağlayabilmesini amaç edinmiştir. 

Dünyanın en ünlü ve seçkin markalarının elektrikli ev aletlerini, mutfak ve sofra takımlarını mağazamızda bulabilirsiniz. Porselende Rosenthal, Versace, Hutschenreuther, Wedgwood, Royal Crown Derby, Narumi, Tiffani, Bernadotte; Elektrikli ev aletlerinde WMF, Tefal, KitchenAid, Smeg, Zwilling; Çatal bıçak kaşık setlerinde Sambonet, Robbe & Berking, Valsodo, Rivadossi, Arthurprice, Solingen, La Tavola, Aryıldız, WMF; gibi dünyaca ünlü firmaların ürünleri mağazamızda satılmaktadır. Ev aksesuarlarından özel sofralara bir mutfakta aradığınız her ürünü 20.000 çeşit ürün seçeneğiyle her zaman modanın takipçisi konumundayız.

Misyon ve Vizyonumuz

Ürün çeşitliliğimiz ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentini en iyi şekilde karşılamak. Güçlü bir iletişim ile tüketicimiz aramızda aile bağı yaratmak ve müşteri sadakatini ve güveni sağlamak firmamızın hedeflerinden birisi olup önceliğimiz satiş sonrası hizmettir.